NAGRODA FENIKSA DLA WYDAWNICTWA ŚWIĘTY WOJCIECH!

Lekcja religii

To scenariusze katechez połączone z filmami edukacyjnymi, przygotowane we współpracy z kanałem Religia TV. Mogą być wykorzystane jako multimedialna pomoc do katechezy zarówno szkolnej (gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej), jak i parafialnej.
Są zgodne z wytycznymi znowelizowanej Podstawy programowej katechezy Kościoła katolickiego w Polsce.
Zawierają zestaw: książka + płyta DVD. Prezentują nowoczesne metody przeprowadzania zajęć pobudzające aktywność katechizowanych.
Obejmują następującą tematykę: Sakramenty, Eschatologia, Seksualność, Dialog międzyreligijny, Księgi Święte, Post, Maryja, Okres Wielkanocny, Święta żydowskie, Ekumenizm. Łączny czas trwania filmów – ok. 80 minut (1 płyta DVD).
Kładą nacisk na dialog ekumeniczny i międzyreligijny (możliwość poznania innych wyznań i religii). Są adresowane do nauczycieli i katechetów.

 

 

                                        

14.04.2020
Wydawnictwo Święty Wojciech otrzymało Nagrodę Feniksa dla serii Lekcja religii, w kategorii Multimedia.
Feniksy są przyznawane co roku przez Stowarzyszenie Wydawców Katolickich i ogłaszane podczas Targów Wydawców Katolickich (8-10.04.2020 r.), w Warszawie.
23.02.2020
Serdecznie zapraszamy na  X Poznańskie Spotkania Targowe - Książka dla Dzieci i Młodzieży, które odbędą się w dniach 4-6 marca 2011 r., w Poznaniu (MTP, ul. Głogowska 14).
zoriatil cena